MDRT EUROPE CLASSIC IQ

Infolinia: 0 602 753 191

MDRT EUROPE CLASSIC IQ

SPOTKANIE REGIONALNE
1-6 LUTEGO 2011
ATENY , GRECJA


W pamiętających starożytnych filozofów greckich Atenach, po raz pierwszy w historii, w dniach 2-4 lutego, spotkali się najlepsi europejscy agenci ubezpieczeniowi będący członkami światowego klubu MDRT. Kilkudniowe spotkanie  zorganizowało Najważniejsze Stowarzyszenie Profesjonalistów Finansowych, a z regionu zaproszeni na nie zostali Zbigniew S. Ciszek z Łomży i Wioletta Mosakowska z Ostrołęki.
- To niesamowite w pięknych, starożytnych Atenach spotkać kolegów z branży, najlepszych agentów. Autorzy poczytnych książek Tony Gordon, Sandro Forte dzielą się swoimi doświadczeniami rozdają autografy na swoich publikacjach – opowiada Zbigniew Ciszek.

MDRT jest organizacją międzynarodową, która została założona 83 lata temu przez agentów ubezpieczeniowych i stowarzysza 32.000 członków z około 500 firm w 80 krajach. MDRT organizuje coroczne spotkania w Ameryce Północnej, w których bierze udział ponad 8000 członków z całego świata. Tematy, które są prezentowane przez profesjonalistów i osobowości z działu usług finansowych i innych dziedzin zmierzają do całościowego rozwoju doradców finansowych na poziomie profesjonalnym, społecznym i indywidualnym.
Celem tej organizacji jest rozwój i doskonalenie zawodu w branży ubezpieczeniowej poprzez warsztaty edukacyjne, wymianę myśli na temat sprzedaży, marketingu oraz równowagi w życiu zawodowym i prywatnym, a wszystko to w ramach etycznego Kodeksu Postępowania.
I właśnie temu poświęcony był kongres MDRT w Atenach. Uczestniczyło w nim około 2500 najlepszych z najlepszych agentów ubezpieczeniowych ze wszystkich państw Europy.
- To zwykli ludzie, którzy robią rzeczy niezwykłe – mówi Zbigniew Ciszek dodając, że na nim  niesamowite wrażenie zrobiło spotkanie z Mehdi Fakharzadeh - 89-letnim agentem wszech czasów.  - To wspaniały, ciepły i niepoddający się człowiek. Wzór do naśladowania dla nas wszystkich -  podkreśla Ciszek.
Uczestnicy spotkania w Atenach poza zdobyciem kolejnej porcji cennej wiedzy mieli także okazję  spotkania i nawiązania nowych kontaktów z posiadającymi doświadczenie i osiągającymi sukcesy w pracy z współpracownikami.
- Kongres MDRT to dzielenie się pomysłami zwiększającymi efektywność zawodu agenta. Tegoroczny przyniósł mi przypływ świeżej inspiracji oraz energii do działania i osiągania wysokich celów w ubezpieczeniach życiowych – podkreśla Wioletta Mosakowska.
- Fantastyczne miejsce, fantastyczni ludzie, spotkanie z przyjaciółmi, których nie widziało się kilka miesięcy – dodaje Jacek Magdziarz - agent AVIVY z Warszawy.
Kongres, kongres i po kongresie... Uzbrojeni w wiedzę i naładowani pozytywna energią nasi agencji ruszają w teren do codziennej, ciężkiej, ale i satysfakcjonującej pracy.

Fotogaleria

2011-01-24 18:59 Zbigniew Ciszek